Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lsc

    nagyúr

    válasz Norbi14 #2108 üzenetére

    Megbízhatóak, nem egyszer az a gond hogy a tulaj szerint kimegy a világból, ezért nem is költ rá. Alkatrészeket nézhetsz alkatrész webshopokban, a kopó alkatrészek nem drágák, más meg nem nagyon kell.

    Az élet kegyetlen .

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Norbi14 #2108 üzenetére

    Én yaris 1 tulaj vagyok és a tipsut is meglehetősen ismerem. Nagyon megbízható autók, ha amit kell olaj... megadták neki tényleg a világból kimennek.

    Az EU beszállítós alkatrészek uannyiba kerülnek mint más kiskocsinál, a föbb dolgok japánok és újonnan drágák elleben nem szokásuk meghibásodni így sok van belöllük bontóban. :)

    A hátsó üléssor tologatható így ha hátul gyereküléses gyerek van vagy senki, akkor szép nagy a csomagtartó. Én amúgy egy tetőcsomagtartóval (10K) + tetőbox(8K használtan) oldottam meg a nyaralás kérdéskört a box +400liter (összesen: 655) és még a Surfom is felfér. :) Így az idő 90+%ban van egy rövid városi autóm alacsony fogyasztással, könnyű parkolhatósággal, nyáron a nyaraláskor meg egy 655literes csomagtartóval rendelkező autóm. És ilyenkor négyen kényelmesen elférünk.
    Teszem hozzá egy hó volt mire a tetőcsomagtartó+boxot összevadásztam használtan neten és babakocsit rendesen csak akkor raksz bele ha előretolod a hátsó üléseket. De ha babakocsi van bent akkor ugye hátul gyerekülésben elfér a gyerek. :) Praktikus ez tologathatóság.

    kb ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák