Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz n0k0m_ #133733 üzenetére

    SX4 alacsony és kicsi mindkét terepszöge is. Nézz róla videókat, elég gyatra a terepképességei vannak.
    Hasonló elvárásokkal (megbízhatóság, kedvező fogyasztás / fenntartás, opcinális 4 kerékhajtás, kompakt méret, nagyobb hasmagasság) kerestem én is SUV-t, ha rákeresel a kb. 2 éves hsz.-aimra elég alaposan körbejártuk a témát. Most is azt mondom h ebben az ársávban, ilyen célra a HR-V-nél aligha van jobb alternatíva.
    Pajero Pinin-t én is néztem, de a 3 ajtós nagyon kicsi lett volna, pedig abban normális, a nagy Pajero-ban is elérhető Super Select, kapcoslható 4 kerékhajtás van, felezővel, alapból hátsó hajtással, így valamelyest kedvezőbb a fogyasztása, viszont az 5 ajtós kizárólag állandó 4 kerékhajtással elérhető, ami jócskán növeli az étvágyát. Az 1.8-as és 2.0-es motornál is legalább 12-13 literrel kell számolni, ami qrva sok a menettulajdonságait figyelembevéve.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák