Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz lenko #129458 üzenetére

    +1

    Az ilyen kommenteken mindig jókat derülök. Vegyem vagy ne és négy kérdőjel. Ejj...

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz lenko #129458 üzenetére

    Nekem annyi féle autó tetszik, de ezekből igyekszem azt venni, ami minden igényem kielégíti.

    Pár példa, hogy értsd:

    - A civic-et azért adom el, mert a benzines nekem túl sportos karakter már, és sokat fogyaszt
    - Cserébe igazi kis kanyarvadász, azzal a hátránnyal, hogy rossz úton ráz.
    - Nincs benne gyári navi + bluetooth, és már lassan kell a kombi méret.

    Amit vennék helyette:

    - Néztem C-mercitől kezdve BMW 328/320d-n át Fordig mindent.
    - A büdzsé egyre fogyott mert jöttek a gondok, ház, stb. ha most lenne 8 misim, nem Fordot vennék ;)
    - Személyes kedvenc a fent sorolt első kettő lenne, ésszerű megoldás a Focus, ami még tetszik is.
    - Öröm akkor lenne, ha találtam volna Skoda Octavia kombit 1.4/1.8 TSI-vel DSG-vel, de azok is 5 milliótól indulnak.
    - Új Civic kombi is drága és annyira nem is tetszik, mint a mostanim, bár a faceliftes jó lett, az ugye 7 millió alsó hangon.
    - A legtöbben az 500k-2M közötti sávban nézelődnek, és itt akkora választék van, hogy belesajdulsz.
    - Nekem még a korábbi megane is tetszett (az új meg vadító, hej :D ), de lebeszéltem magam a franciákról.
    - Opelt vezettem, csak a mandulalámpás Astra tetszett, az öreg.

    Szóval látod, nagyon nem egyszerű autót venni, főleg ha az ember a spórolt pénzét viszi vásárra. Nem akar rosszul járni, nem akar jellegtelen autót venni (toyoták nagy része) és szívni sem a rozsdával vagy az állandó elromló valami bizbasszal. A 159-es Alfa is de szép, de egyáltalán nem ismerem, bele se merek vágni. A volvo ugyanez, stb-stb.

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • etejedu

    őstag

    válasz lenko #129458 üzenetére

    Elképzelés az van! Irtam pár tipust amit vennék csak az Almeraról nem tudok semmit! Már majdnem vettem egy Toyota corollát és ahogy nézegettem egyre kisebbnek tűnt, alacsony a padlója alig lehet kiszállni belőle pont mint a 95ös civicemből anno. Amugy műszakilag tény patent mindkettő. Csak hát a biztonság most fontosabb. Volt Corsa D, de megőrültem hogy 1.2 motoral 9-10 lityó lement a torkán és még a dombon is szenved ja és válalhatatlan a csomagtartó és nem lehet kilátni hátra. De volt golf 1,dacia, trabi, mitsubishi lancer suzuki a családban amit hajtottam bő nyállal mind. Gyerekkel már a biztonság és a nagyobb csomagtér a fontos ( ezért gondoltam a sedanra) no persze napi használat miatt a kevés fogyasztásra. Olvasom én a cikkeket de azok nem a mai állapotot hanem közel ujkori tesztek. Gondoltam csak van tapasztalat ha másnak nem is, talán egy autószerelő el tud látni pár tanáccsal aki javitott ilyet.

Új hozzászólás Aktív témák