Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Tsebacsi #124688 üzenetére

    1es fókával ugyanazt a kanyart 70el vigyorogva vettem, most 90nél még telefont indítok oktávból.
    egyikben vigyorogsz,másikban meg gyorsabban mégy. ennyi. majd beültem a most futó fókába, és hagyjukmárral kiszálltam. oktáv maradt, és ahogy elnézem maradni is fog.

    benyás 140lovasig van gyengébb futómű, ahogy olvastam, a normálisabb motorokkal már rendben van, enyém is ilyen. soha nem adnám egy modernebb fókáért, pedig sose volt gondom a fókával, és mindig vigyorogtam benne. de nem gyors, csak vigyorogsz. skoda stabilabb, nem is kevéssel, és talán emiatt, de jobb a futóműve összességében. viszont nagyon határon van a kemény és a feszes között.

    Integrale: sztem tök egyértelműen jobb minőségű belül az oktáv. az, h mennyire szögletes, milyen a design, az más kérdés. a tükörtojás oktáv sztem is erős ballépés volt, a FL nélküli 2es, és a mostani sztem szebb kivül, mint a fóka. utóbbi nekem nagyon gagyi hatású..

    nekem ez a véleményem, tapasztalatom. megtehettem volna, h vegyek egy fókát, akár újat is, el is mentem megnézni, de kösznemkérem. az ülésre feltett kérdésemre meg vállat vont az eladó, h túl jóhoz vagyok szokva, titanium alatt szar az ülés fókában.

    izlésről kár vitázni, szóval ne gyere, h joban tetszik a design. minőségérzetre sztem igazam van :)

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tsebacsi #124688 üzenetére

    V70, elpusztíthatatlan D5-tel, 6 gangos kézi váltóval, 225 lóval? :)

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák