Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Headbang

    aktív tag

    válasz cocka #981 üzenetére

    Ja hát a mobiltelefont is telefonálásra találták ki és ma már csak egy mellékes funkció rajta a gsm hanghívás. Miért ne játszhatna a boxon néha, ezek a boxok szinte kijelző nélküli (minimálisan módosított)androidos telefonok. Nem azt mondom hogy ki kell vele váltani egy konzolt, de pár percre el lehet vele ütni az időt.

    [ Szerkesztve ]

  • Necronom

    senior tag

    válasz cocka #981 üzenetére

    A laptopot hagyjuk ki a sorbol, azt csak azert irtam mert azon mukodik minden okesan, de azt munkara hasznalom, nem akarom itthoni hasznalatba venni
    Az asztali geprol meg le szeretnek mondani...hiszen ennyi erovel nem kell media box, mert van pc azt arrol azt csinalok amit akarok, filmezek vagy jatszom win alatt

    De pl. a laptopodon mi a francot kell beállítani ahhoz, hogy a box képe megjelenjen rajta?

    oo..ize...nem....
    a tabot szeretnem a boxra kitenni :)
    De amugy a win10en van egy "csatlakozas" nevu app azt elinditom
    A tabon meg "kepernyotartalom atkuldese" droid alatt, win10ben meg a "kivetites" funkcio
    Ezek ketten (a notebook es a tab) connectolnak aztan kesz is....hibatlan

    Az egesznek az lenne lenyege, hogy ugye van a box, amin van egy teljes erteku droid 6os
    Ide jon a ez is:
    Igen, pl. a TV boxot tévénézésre vagy legalábbis TV műsorok és egyéb videoanyagok nézésére és nem játékra.
    Hat miert ne hasznalnam jatekra, amikor en pont ezt kerestem...nekunk tokeletesen kielegiti az igenyeinket ezen jatekok jatszasa...elvagyunk, megy szuperal, orulunk neki...
    Vegre van egy droidos gepem amit szepen a TV-re dughatok es szorakozhatom vele...most is errol irok
    FB, Messenger. Skype Youtube, web bongeszes, jatek ami a fimezes melett van ezen a kis dobozon
    A szamgepem napok ota be sem kapcsoltam mert nem kell, egyszeruen nincs ra szukseg
    De van, amikor kellene a win...(de akkor se nincs szuksegem az asztali gepem eroforrasaira, epp ezaz, hogy ezt el szeretnem hagyni)Itt jonne szerepbe a tab amin van win10...mennyire egyszeru lenne csak bekapcsolni, nyomni rajta egy kivetites gombot es maris a TV-m kepernyojen lenne a win es hasznalhatnam a boxra dugott bill+egerrel es a radugott tobbi periferiaval...
    Evidens a kivanalom, nem? :)

    Igy tehat ezzel a 2 eszkozzel szeretnek osszehozni egy itthon szamomra hasznalhato cuccost
    A tabot meg egyszeruen nem akarom teletuzdelni a csatlakozokkal mert egyreszt hulyen nez ki, masreszt nincs is neki annyi ami kellene :)
    (USB HDD, radios bill+eger+usb switch tovabbi eszkozokre, mint pl meg egy hdd, webcam effelek)

    Azt hiszem ennyi :)
    Ha meg van barmi kerdesed irjad batran, csak nagyon ne offoljuk szet a topikot, bar nem tudom, hogy rajtunk kivul egytalan ki nezi ezt ... :DDD
    Udv: Necro

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák