Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogingrol

    aktív tag

    Arrol van szo hogy nincs kedvem torni a fejem, es idom sem utananezni a dolgoknak.Haverom fariszt, hogy lecserelne az alaplapjat.AMD fan az illeto, szoval csakis AMD-s lap johet szoba.A komplikacio az , hogy az egy giga DDR ramjat meg akarja hagyni, szal DDR2-es lapok kizarva.Az AGP-s kartyajat viszont leszeretne cserelni PCI expressesre.Egyaltalan ilyen keretek kozott egy Nforce2- es alaplapot megeri e lecserelni? Es ha igen mire? Elore is koszonom.

    ...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

  • bogingrol

    aktív tag

    Tsa!
    Alaplap vasarlason torom a fejemet.Alapjaba veve MSI fan vagyok, de persze nem fanatikus.Az SLI meg Crossfire nem egy fo szempont, lapra kb 30k-t tudok aldozni.Nem tudom inkabb pci vagy pciX legyen rajta tobb? Most pillanatnyilag egy deka kartyat sem hasznalok (marmint pci-osat), es egyelore nem is igazan tolonganak a hardware gyartok a piacon a pci expresses megoldasokkal.MSI P35 NEO3-F et szemeltem ki egyelore , de nagyon kivancsi lennek hogy ki mit ajanlana meg.Nem artana ha pl lenne rajta firewire, meg minel tobb sata+usb, egyaltalan nem ragaszkodom az inteles megoldashoz, mert nem is igazan vagyok kepben hogy ar/teljesitmeny aranyt szemelott tartva mit erne meg most venni. Az alaplap olyan gepbe menne amin leginkabb video vagas, rendereles, efektezes meg ilyenek zajlananak.Elore is kosze a segitseget, megyek bujom tovabb a netet infokert. :U

    ...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

Új hozzászólás Aktív témák