Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz ralfee106 #94512 üzenetére

    én a helyedben megfontolnám, hogy az előlapi usb kivezetéseknek és az rgb-nek tulajdonítsak-e ekkora jelentőséget.
    tudom, h jobb lehetosegeim lennenek, de mivel sem a deszkat, sem a hazat (foleg utobbit) nem tervezem huzamosabb idon belul cserelni (5+ ev), ezert akarom most megtalalni a leheto leg"jovotallobb" kombinaciot.

    Egyébiránt RGB: szalagot/(RGB ventiket) külön vezérlővel lehet kapni.
    en ugy latom, h nem mindegyiket. vagy rosszul ertelmezem? :D

    ha pedig 4 usb kivezetést szeretnél egy lapon amin csak 2-nek van alaplapi csati, akkor a másik kettőt rá lehet dugni usb2-es aljzatokra, csak a sebesség lassabb lesz.
    ezt is tudom, de akkor mi ertelme a USB 3 kivezetesnek, ha nem tudom kihasznalni? nekem az USB 2.0 mar rohadt lassu. de ahogy errol mar volt is szo, bovitokartyaval meg tudom oldani. ahogy a wifi-t is. az ARGB amire meg nem talaltam nagyon utolagos megoldast, amit a kozponti app-rol/alaplaprol tudnek vezerelni.
    mindegy, kutatok tovabb.

    Megfontolnám mi a fontos, hogy stabilan működjön később gond nélkül az újabb procikat is bele lehessen pattintani, vagy hogy pendriveról gyorsabban másoljon :) vagy a szívárvány minden színében pompázzon.
    pontosan ezert kerdezek itt, szagertoktol, h nehogy ugy jarjak mondjuk, h van f.sza ARGB-m, de nem megy ugy a PBO, vagy gyengebb a VRM/PBO, mint a korabban ajanlottakkal osszehasonlitva. ;)
    nem mondtam, h ezeket meg is veszem, csak kerdezem, mik a velemyenek, esetleges tapasztalatok.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák