Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz mvkly #94264 üzenetére

    Udvozletem,

    Jopar ev utan ugy nez ki, visszaterek asztali konfigra, ebben kernek egy kis segitseget.

    Az, amit a legutobbi par oldalon latni, hogy 3600-as Rizsahoz meg mindig az MSI Tomahawk MAX az ajanlott deszka, az gondolom meg mindig el? Azt latom, hogy jo a VRM hutese. De maguk a VRM-ek is jok, illetve van eleg fazis bennuk?

    Tudom, biztos huye kerdes, de amikor legutobb gepepitessel foglalkoztam (kb 2012-13), akkor meg az FX-ek mentek AMD oldalon, es az olcsobb lapok, ha jol emlekszem, 4+1-es elrendezesu/felepitesu fazissal rendelkeztek, es ajanlottabb volt (foleg tuningra, vagy combosabb procihoz) 8+2-es VRM-mel ellatott deszka beszezese. Ez meg most is igy van, vagy mar azota ez valtozott? :B

    Arkategoriaban, illetve tudasban ilyesmi lapokat nezek, tuning alapbol lenne nemi, de ahogy olvasom ezt a PBO-t a Rizsaknal, igy mar nem hiszem, h en fogok vele sz.rakodni, belovom rajta, kap majd egy jobb procihutot, aztan ami a csovon kifer.

    Masik kerdesem, h ennek az mATX-es verzioja a Mortar MAX? Mereten kivul megegyezik vele a VRM, illetve a tobbi fontosabb komponens? (Meg nem dontottem el, h sima vagy mATX-es hazat vegyek.)

    Haramadik kerdesem pedig az lenne, akinek a felvetesere valaszoltam, miszerint tudni arrol, h a B450 chipset fogja tamogatni a Zen 3-at?

    Koszontem! :R

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák