Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaguny

    tag

    válasz Milka 78 #92050 üzenetére

    Komplett gépet küldtem vissza. Külön felhívtam a figyelmet arra, hogy cserét követően ne csak a VRM rész környékén hallgatózzanak, hanem a hangkimeneteken is teszteljenek. Ehhez képest ugyanazzal a hibával visszajött a komplett gép. Felvettem már velük a kapcsolatot, érdeklődtem többek között arról is hogy vajon hogyan zajlott a teszt, valamint a hogyan továbbról?!...de egyelőre még várok a szervizes kolléga válaszára.

    Egyébként a C State-ek kilövésével eltűnik a hang, de hát nem biztos, hogy ennek kéne lennie a megfelelő megoldásnak.

    Esetleg arról van tapasztalatod, hogy ilyen esetben, mikor ez a probléma felmerül, ha egy dedikált hangkártyával próbálkozna az ember, annak hangkimenetén is megjelenne a zaj?!...vagy ez olyan próba szerencse kérdése?!

    (Megmondom őszintén, nem nagyon szeretném már kitenni a gépem a szállítgatásoknak, a többszöri szétszereltetgetésnek, mert annyira nem tesz jót ez a komponenseknek...ezért gondolkodok már más, általam is kezelhető egyéb megoldásokon).

    [ Szerkesztve ]

    XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

Új hozzászólás Aktív témák