Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csucsotke

    aktív tag

    válasz Teasüti #100951 üzenetére

    Köszi, jó hogy írtad ezeket! Manualokat összehasonlítva lehet látni a különbséget, legalábbis egy részét biztosan. Enyhébb felszereltségű az A-Pro, fölötte van a Pro, és a Torpedo meg kicsivel még. Kérdés hogy kellenek-e azok az usb és egyéb mondjuk az a-pronál 2 m2 slot van míg a pronál 3, viszont a 3.-al letilt 2 satát a 6-ból... és így tovább variációk ugyanígy a torpedo is a pro-hoz hasonló csatlakozók szempontjából nem is találtam felületesen átnézve különbséget, a lapon viszont látszik hogy kicsit nagyobb pléhet ráplattyantottak a chipset hűtésre, ez okozhatja a tesztekben azt a 3 fokot. Nekem meg az a-pro-nál 2 system fan pin van míg a többinél 6, kérdés hogy mind a 6-ot külön lehet vezérelni a biosban, de asszem nekem is Pro lesz,
    hozzáteszek még, de színesfém ide vagy oda a torpedora már nem költök. (Ezekkel variálnak, a gyártósor nem tűz oda néhány tüskét, kész is az új modell, és azt kell megkeresni ahol már valami nagyobb kanyart nyomtatnak a lapra, ahol már a targoncás is arrébb tesz valamit az aztán mag lesz vagy mpg, és utána egy pár modellig megint csak a tüske rosambó megy).
    Agyaltam még az ASUS tuf gaming z590-n, azt nézted, nem ellátottabb a vízhűtést illetően?

Új hozzászólás Aktív témák