Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz AngerFîsT #78670 üzenetére

    A Giga ott bukik meg,hogy az árait nem jól pozicionálja,legalábbis 1151-es platformon,a keresett ársávokban.X áron van azonos,vagy akár olcsóbb áron is alternatív.Ott volt pont a fenti példa az mAtx-es B150-el.A körités ugyan jó,de a vrm rész agyon van butítva.A csilli villi z170-ek meg úgy fest elmaradank az aktuális ellenfelüktől,legalábbis a itthoni/külföldi adatok szerint,mind a memória,mind a proci oc terén.Ettől ugyan még nem szemétrevaló gyártmány,de ha egyszer van jobb alaternatíva akkor azt ajánlom.

    Players : UD3 a fr@ncokat...egész nap kockultam egy Giga Z170-Gaming K3-EU-val.Az usb 3.1 az nagyon faja és gondolná az ember a nagyobb méretű nyák komolyabb lapot takar a jelenlegi,igen csak belépő szintű Fatal1ty K4-től,de nem.A procit nem sikerült 4.6-on stabilizálnom csak 1.400v-n,de a proci és a vrm borda is irgalamtlan forró lett.A Ripjaws V-t alig tudtam elindítani.Igaz nincs is támogatva,de a K4-ben sem,de ott még is futotta egy kis oc-ra is (pedig van ott is baj bios szinten).A Corsair lpx ugyan 2666 ment 3200-t,de ehhez 1.400v kellett ,(1.375 a K4-ben).Na itt adtam fel ezt a projeketet :N
    Nincs ezzel a lappal nagy baj,csak éppen azonos,vagy olcsóbb áron van jobb alternatíva.Mondjuk ez 30 ropiért meglett volna,de még így sem véglegesítem,marad a fapados K4.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák