Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    válasz Slyer #48022 üzenetére

    Ha számít a csatlakozók elrendezése a lapon, akkor azt vedd, ami az ilyen igényeidnek megfelel. Kár lenne most mondjuk 18-at kiadni egy lapért, mikor 23-ért olyan van, ami minden tekintetben megfelel neked. Persze abban az esetben, ha nem vág földhöz a különbség kifizetése. Az első 1155-ös gigabyte lapoknál volt olyan, hogy a sata csatlakozóknak csak a felét tudtad használni, ha diszkrét videokártyát is használtál.

    @Mahrenburg: jelenleg H61-es lapom van. P8P67-es lapott vettem itt a hardveraprón pár hónapja 15 ezerért, de mire megérkezett a processzorfoglalat sérült rajta (vagy eleve így küldték el, ez már soha nem derül ki). Azt a lapot vetted meg tőlem :) Jelenleg pont emiatt is vagyok bajban. Vannak fent a hardveraprón jó áron z-s/p-s alaplapok, de az utóbbi kalandjaim után már nem nagyon merek postán venni semmit. Helyben meg nehéz, mivel nem Kecskemét az ország hardverfővárosa. Ha besétálok a boltba, akkor pedig az én igényeimnek megfelelő lap majdnem kétszer annyiba kerül, mintha itt venném.

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák