Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz betyarr #39533 üzenetére

    régi alaplapot és memóriát eladod azt megpótolod és kész, nekem megérné, kérdés neked megéri-e? mivel én matx párti vagyok így azt mondom (1 vga-hoz nemis kell több) M5A88-M [link], de ez az én szubjektív véleményem Asus lapon kívűl nem jöhet más szóba nállam, itt is előfordul hibás lap és széria de még mindíg kisebb az elhalálozási ráta %-ban és darabszámra mint az összes többi gyártónál, tehát ha váltani szeretnél akkor szerintem Asus és akkor ez az a lap amit én vennék, valamit valamiért ez max 4k-val drágább az általad felállított max. határtól de én nem venném az ettől olcsóbb lapot egyik gyártótól sem, te kérdeztél én válaszoltam szerintem mi lenne a jó aztán várj még egy pár hozzászólást és dönts szíved szerint, bluyoo kollega is ott van a toppon ebben a támában biztos vagyok benne hogy hamarosan csatlakozik és mond egy-két okosságot, bár ő is inkább inteles ő is ajánl majd valamit, esetleg megcáfolja az én választásom (tehát várj az amd-s hozzáértőkre de jelen esetben az a legjobb megoldás szerintem) :D

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák