Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz batagy #36668 üzenetére

    1. Nem! [link]
    Van egy úgymond másodlagos PCI-E ami a H67 és a H77 esetében is 8 PCI-E kezel LGA1155.
    Nálam pl. (Asus H67) a PCI-E16X csatló mellett van még egy 2.PCI-E16X ami 4X módban működik de ha a PCI-E1X csatlókat is akarom használni akkor a 2.PCI-E16X csak 2X módban működik (ha 4X módban akkor a 2db PCI-E1X nem él) magyarul osztoznak a sávszélben.
    2.A H67-nél is van BLCK tuning bár szinte nevetségesen kevés.De szerintem a feszültségszabályzást szinte minden lap biosa tudja az én H67-es lapomnál is van rá lehetőség.
    Szóval azért vannak érdekes dolgok a cikkben hiszen nekem is H67-es lapom van és van lehetőségem CF építésére még ha a 2.PCI-E X4 is.
    És ugye minimális tuningra is nyílik lehetőség még ha nem is számottevő.
    (#36669) viperabácsi
    Ok akkor egy hónap alatt 3.de ahogy olvasom az Asrock sem jött be neki ....
    (#36671) banderasz77
    Talán a Milyen videókártyát? topicban kérdezz rá melyik kártya amit még teljesen kiszolgál.
    De a PCI-E 1.0 250 MB/s és max.75W -ot képes ... A PCI-E 2.0 pedig 500 MB/s és 150W -ot képes a kártyának biztosítani.
    (#36670) Zadia
    A 2, Asrock A55M-HVS--AMD A4-3300 erősebb grafikus mag de játékra ezek az int megoldások nem igazán jók Graphics Core Performance.
    Intel vonalon erősebb CPU gyengébb IGP pl.: ASROCK H61M-GS + Pentium G620.
    De a Milyen asztali gépet vegyek? topicban komplett gépet ajánlanak neked.

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák