Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz viperabácsi #26523 üzenetére

    Látom rendesen bizonytalan vagy :D .Én azt mondom,hogy a C45-ös is elég 4.2-4-5ghz-körül.Vannak lapok(mint a GD65-ös is)ami tud többet is(4.8ghz körül),de ehhez már jó fajta-jól tuningolható proci is kell.Ilyenhez két féleképpen lehet hozzájutni.Vagy a PH-n szerzel válogatott tuningos darabot,vagy szerencséd lesz és pont egy olyan procit emelknek le a polcról ami tud ilyen magas órajelen működni.A jelenlegi vga-dhoz még alapon is bőven elég lesz a procid,de a ponén kedvéért meg lehet cibálni 3.6-3.8ghz-re.Én azt mondom,hogy neked elég lesz a C-45-ös is egy ideig(sőt sokáig).Inkáb azt kéne eldöntened,hogy ténylegesen mennyit szán a lapra és mi abból a keretből megpróbáljuk a leg jobb megoldást kiválasztani.30 ropi alatt jelen pillanatban ez a lap ez egyik legjobb megoldás,mert stabil,megbízható és működik rajta minden(az usb3-is normálisan amit az Asrock és a Giga lapjairól nem mondhatnék el) és egyfajta arany középútnak számít.Lehet benne tuningolni(persze ésszel),de ugyan akkor stabil is,van rajta minden jó és az ára sincs elszállva.
    A GD 65-ös ettől erősebb lap,de ki tudod e majd használni,kell neked egy masszívabb tuning lap?Én az ilyen lapokban I7 2600K-kat szoktam tenni,mert oda azért már elkél egy ilyen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák