Új hozzászólás Aktív témák

  • Sharks

    tag

    Sziasztok! Lassan de biztosan haladok egy új gép vásárlása felé, de azért még van időm bőven, viszont még mindíg nem sikerült meghatároznom, h milyen alaplapot szeretnék. Perpillanat még a ram típusát kéne meghatároznom, mert elsőre ugyan kinéztem az Asus P5QC prociját, de úgy olvastam, h a hybrid lapok nem olyan stabilak, szval ezt ki is lőttem. Mivel hosszú távra tervezek, talán jobban járnék a DDR3-assal, amiből perpillanat 2 GB-ot tudnék venni 1600 MHz-est CL9-es időzítéssel és majd a későbbiekben tudnám bővíteni. Viszont a DDR2 jelenleg jobb vételnek tünik, abbból 4 GB-ot tudnék venni 1066 MHz-est CL5-ös vagy 4-es időzíéssel. Az a baj, h pontosan nem tudom, mekkora a teljesítménybeli különbség a kettő között illetve, h a tervezett proci Intel E8500 ki tudná e használni a DDR3-at. Na de visszatérve az alaplapokhoz, ha DDR2-esről van szó, akkor a lehetőségek:Gigabyte GA-EP45-DS4 vagy DS3 illetve UD3P esetleg Asus P5QE. Ha DDR3-as lesz, akkor egyszerübb dolgom van: EP45T-UD3P. Ti mit gondoltok, melyik lenne a legjobb megoldás? Minden tiszteletem annak, aki felhomályosít és előre is Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák