Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    válasz jules007 #56 üzenetére

    KT400-as chipset-je van, és azért gondoltam, hogy nem olvasod el a linkeket, mert ebből egyértelműen kiderül, hogy kb. mit is tud. És az általad megadott linkeken is ott van, hogy 266-os fsb. [L]http://www.asus.com.tw/mb/socketa/a7v8x/specification.htm
    [/L] Erre mondtam, hogy ''savanyú lesz a szölö'' Bios frissítéssel lehet, hogy meg lehet tolni 333-as fsb-re, de én sohasem szerettem, amikor valamit így ''erőltetni'' kell. Amúgy ha áfát vissza tudod tapsolni :D akkor meg most vedd meg, vagy jövő nyáron ;] Igen, nforce2-es 46, de egy viszonylag jó alaplap 24-28, és ha bővíteni akarsz, akkor megint ennyi. Az integrált raid-et meg felejtsd el (erről is volt szó a másik belinkelt topicban), ha raid kell, akkor bővítő kártya. (amit bele tudsz tenni egy másik lapba is)
    P.S.: bocsi ha a kelleténél nyersebb voltam, de annyi infó hemzseg már itt, és a többi topicban...

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Aktív témák