Aktív témák

  • Gbrk

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy hp pavilion dv6700 as laptopom, jelenleg vista Oprendszerrel.
    Az a problémám hogy a headsetem működött még xp alatt, Vista alatt már nem hajlandó. A gondom azzal kezdődött hogy ha bedugtam a jack dugót ahova kell, akkor a laptopom mikrofonja megszűnt működni (ez eddig oké) de nem adta át a szerepet a hs en lévő mikrofonnak. Ráadásul a tálcán lévő hangtulajdonságoknál ha megnéztem a recording devicokat akkor is csak a laptop mikrofont jelezte ki, mint használatban lévő hardweart. Aztán a Realtek HD Audio Manager progiban találtam egy olyan beállítást hogy a kívülről csatlakoztatott mikrofont külön kalap alá vegye. Így most látom a recording deviceok között a mikrofont, de hang továbbra sincsen. Mármint ordibálhatok bele, akkor sem viszi át a hangot. Másik érdekesség, hogy rear panelon érzékeli a csatlakozást, mikor nekem a laptopom elején vannak az csatlakozási pontok (ez csak fura, gondolom ez nem sok mindent befolyásol). Amúgy a hs füles része tökéletesen működik. Úgy hallottam win 7 nél is vannak hasonló problémák. Tegnap egész nap ezzel foglalkoztam, már frusztrál kicsit. Minden épkézláb hozzászólást nagy örömmel fogadok, aki tud kérem segítsen!
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Gbrk #1 üzenetére

    Először mindig keress a topikok közt, mielőtt nyitsz egyet. XP/Vista/W7 mind kiemelt topik (pirossal kiemelve). Ezt a kérdést itt tedd fel: [link]

    Ez a topik zárva lesz.

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák