Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz parandroid #3143 üzenetére

    köszike,alapból ilyne vok csak ha valakikihuzza a gyufát. De ezzel sosem fogok egyetérteni>>"
    Még több rendőrt az utakra! Még több trafit, még több közúti ellenőrzést, valamint még súlyosabb büntetéseket akarok"...van bővne más nagyobb gond is az országban mint ezzel szívassáka normális embereket, ahogy mondták többena nagy kaliberűek ugyis kimásznak belőle aki meg átlagban normálisna csak néha engedi ela lovakat az szívna.köszi én nem szeretnék.

    Amugy ma is vezettem 50kmet avárosban szinte hihetetlen de csak 2 eset volt ami megragadó...ilyenek hogy kis utca 2 kocsi közül folyamatban kigró ember gyalogos gyerek telefonáló nőci..meg se említem mert alap,fel vok rá készülve.

    De kettőre nem, bmw x3, full nyugiba megy, vbillant be is enged maga elé mert kanyarodok megköszönöm, erre a következő balosnál halloma a guminyikorgást, és elrántotta jobbra mert küönbe belm jön..hm érdekes, pedig tök nyugodtnak tünt előtte....ez után meg kitolta vagy 120ig a körüton persze azzal nem angy cucc aztán elnézte a kanyarodot, mondom ez tuti egyenesne akar menni,de indexe ninc skinn kerékívet látom nem is kezdi kitolni mondom ok, erremikor melléérek persze kitoltja de még belefért kategória volt hely balra szerencsére.

    Másik esettipikus magyar felfogással>>2 sávos út balba megáll egy autó elakadásjelző nélkül,zebra előt villamosmegállóba mondom biuztos fleevszi vagy kirakja ismijét, erre vazzz avégén kiderült a messzire levő gyalogostakarta átengedni aki mellesleg el s eindult, d emind1előttme menő astrás azért ugy gondotla szolidarít vele,és nyom egy satut a jobb sávban őmögötte hallattam,hát vazzz megint gumifüst.......cska úgy szállt előr epedig 55tel ha mentem, de vazz ilyet nem tehet hogy azért mert ő 1x csak ugy gondolja hogy belelép a fékbe,hogy engem ekkora fékezésre késztessen még akkor is ha gyalogost akarátengedni és szlordarít a meleltte levővel és megáll. Jó megálltam de rosszulesett a gumiszag megint meg a füst :( ...ha szép nyugiba előrefékez semmi bajom nincs vele hogy táengedi hisz ne álljon már afelezővonalon a gyalogos de ne utcs pillbe gondolja út,totál nem számítottam rá meg fog állni.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • EQMontoya

    veterán

    válasz parandroid #3143 üzenetére

    A 19 hétvégi halálesetre: Még több rendőrt az utakra! Még több trafit, még több közúti ellenőrzést, valamint még súlyosabb büntetéseket akarok. Szeretném azt hinni, hogy jófelé haladunk, hogy minimalizáljuk annak az esélyét, hogy valami idióta kinyírja a családomat a közúton, de egyelőre csak egyre rosszabbnak tűnik a helyzet.

    Igyvan, idegesitsük fel az amúgy tempósan közlekedő autósokat, ettől biztos megfontolt döntéseket fognak hozni, minden szituációban! Okos gondolat :C

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák