Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kevo

    tag

    válasz Khelben #16019 üzenetére

    Választ lásd (#16014)-es hsz-ben, idézem: Én anno a jogsi megszerzése után kismilliószor mentem el gyakorolni, manőverezgetni elhagyott utakra, tesztelni a fékhatást, hogy veszélyhelyzetben megfelelően tudjak reagálni - ergo igen, tisztában vagyok vele és ha már itt tartunk, fékhatás erősebb a motorokon (kivéve spec. sportautókon), de a fékút nem feltétlenül, ez helyzet függő, hisz azért 4 kerék jobban tapad, mint kettő, de optimális útviszonyok esetén a motorral lényegesen rövidebb a fékút és ezt be is kell kalkuláni egy motorosnak, ha megy mögötte valaki. Amúgy megkérdezhetem, miért kérdezted? :U

    u.i.: ha tényleg csak ezért van nagy és erős autód, amit írtál, akkor elismerésem, kevesen vannak, akiket nem részegít meg a sebesség.

    dokar: burkolt célzás, hogy inkább oda írogassak? :F (Amennyiben nem erre kívántál utalni, úgy elnézésedet kérem) Ha igen, akkor nem értelek, mivel érzésem szerint mindvégig kultúrált hangnemben nyilvánítottam véleményt és álltam a motorosok védelmére, másrészt tudtommal nincs kikötve, hogy ez kizárólag autós részleg, de javíts ki, ha tévednék. Amúgy szoktam oda is írogatni, jó a társaság és ha betoppanna egy autós, hogy fúj motorosok, akkor nem küldenénk el...én legalábbis biztos nem.

    Snoop-y: Valamint imádok velük játszadozni is - nem tudom, mit értesz ez alatt, de mi nemigen szeretjük az autósok "játszadozását"...abból szoktak lenni a balesetek :U

    Ha elém mászik akkor minimum induljon el rendesen - jogos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák