Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    Üdv! Pár kérdésem akadt, miután vettem egy használt surface 5 pro-t (8/256).
    - Szabadkézi rajzolni tervezek rajta. Melyik az a budget toll, ami működik is? Addig nem vennék MS tollat, amíg nem 100%, hogy bejön-e a digitális papír. A Wacom bamboo-tól falnak mentem, hogy képernyőn kell nézelődnöm, miközben "vakon" rajzolok. Nem azon a felületen húzom a tollat, mint ahol látom.
    - Sketchbook-t vagy Clip Studio Paint-t használ valaki? Mennyire kajálja az aksit?
    - Mivel nem cserélhető az ssd-je, a jó pár évvel ezelőtti ssd-s trükkök működnek? Pl Temp, stb mappákat kihajigálom microsd-re...
    - Firefox működésről / nem működésről többféle infót találtam. Felrakható, megy a gépen? Már csak azért mert ott sima liba kirakni a cache-t akárhova is. A win10-t rakom vissza rá, mert 11-el vettem, de az több sebből vérzik, így még nem volt érkezésem rápróbálni.
    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Új hozzászólás Aktív témák