Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Ha van eredeti OEM 2013-as Office-om nem használhatok véletlenül 2010-et?

    Ó, jajj nekem. Itt van x darab hardveresen egyforma gép, hozzá x darab OEM win7 meg x darab OEM Office 2013. Gyors feltelepíteném a teljes lemezkép másolásával a többit most, hogy végre felküzdöttem az első gépre az Office 2013-at.
    Win7-nél átírom a kulcsot utólag és ennyi, de nem tudom, hogy ez az Office 2013 meg az ő fiókosdia meg kulcsosdia hogy lesz. Eleve nem értem, hogy én aki telepítem valakinek honnan kéne tudjam, hogy a felhasználó majd milyen fiókot akar használni. Nyomoromban csináltam egy gmail-t, de most a többi ötnél már bazira nem szeretném végigszenvedni ezt a tortúrát. Nincs valahol egy leírás, hogy hogyan lehet ezt megúszni, mert kb. 20db gépet szoktam telepíteni annyi idő alatt mindenestűl, mint amennyi idő alatt ezt az Office 2013-at jogtisztán felküzdöttem egyetlen gépre. Aztán most bejelentkeztem egy másik felhasználóval a Windows-ba erre újra elkérte a kulcsot az Office és most nem lehet bejelentkezni az Office fiókba "Sajnáljuk, átmeneti hiba történt a kiszolgálón." de már leszarom. Eljutottam oda, hogy lehet szépen összepakolom az összes eredeti bontatlan csomagolású szoftvert a kedves cégnek és a csába szétkrekkelem

    (ui: Miért nem fér bele 50 rongyba egy nyomorék telepítőcédé és hogy lehet már olyan üzenetet kitalálni, hogy "valami" hiba történt? Hogy a égbe létezik az, hogy valami elindul elkezd futni és semmi üzenetet nem ad arról hogy elindult és fut, de ha mégegyszer elidítod attól meg meghal. Ilyen gusztustalan telepítőt még életemben nem láttam. Letöltöttem a offline telepítőt, amiről kiderült, hogy nem offline, aztán végre felment, de semmi nem indult el. WTF? Mindent eltávolítottam, újra feltettem és akkor nagy nehezen elindult ez a pusztulat.)

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Sziasztok

    Az ellenőrző eszközök…

    Mennyire maradtak modulárisak?

    Az Office telepítéskor ki lehet őket venni elvileg (Office 2010 telepítővel próbálkoztam, de lehet 2013 is ha az jobb, tökmindegy), kivettem az összes ellenőrző eszközt a telepítendő modulok közül a telepítéskor, de a helyesírás automatikus javítása mégis megy a Word-ben a telepítés után. Ezzel el is fogyott a türelmem. Lehet, hogy én vagyok a gyökér, de nem értem, hogyan települhet, ha egyszer nem kérem.

    Konkrétan a helyesírás ellenőrzőt szeretném törölni. Nem kikapcsolni, hanem törölni, hogy bekapcsolni se lehessen, mert vizsgáztatásról lenne szó és a WordPad helyett a Word szerepel tévesen a szoftverlistán a fogyatékos vizsgázó segítésére. Ezért van gondom. A kikapcsolása kevés, mert visszakapcsolhatja vizsga közben.

    Lehetséges ezt még rövid úton megoldani az Office-ban vagy annyira a része lett a Wordnek, hogy hatalmas cumi? Például a szótárt, amiből táplálkozik legyalulni egyben fájl szinten és nem szavanként a Word grafikus felületén, de úgy, hogy ez hibát ne okozzon, meg ne omoljon össze a Word? Ehh?

    Valami fél perces megoldás kéne...

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz priti #1384 üzenetére

    Lehet nyomoromban felteszek egy angol Office-t aztán csók, de létezik ez, hogy kiirtani sem lehet az ellenőrző eszközöket a Word-ből? Nem akarom elhinni.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák