Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz madgie #77964 üzenetére

    sosem kérdőjeleztem meg a segítséget és a tudást csak a stílust.

    Egyébként a hasonlatod nagyon jó!!! Mert én személy szerint pontosan ezt szeretném, nem egy késdobálóba bemenni és azt a stílust felvenni, hanem a saját stílusomhoz illő helyre járni....

    Érdekes, hogy ezt mindenki OFF-ba rakja, mig a korábbi egymás sértegetését senki.... Azt mindenki témába illőnek titulálja....

    De már teszem is magamat OFF-ba.
    Ha össze jön egy új fórum, mondjuk minimum egy 4*-os értelmi szinten, mert, hogy az MFT legalább ezt érdemli, majd ott megjelenek én is. Valóban nem kötelező még egyszer bemenni egy lepukkant füstös kocsmába, ha egyszer az ember a haverjával véletlenül betért. Mert a kocsma nem fog megváltozni..... Sosem lesz belőle más... Hiszen a többségi társaság és annak igénye határozza meg a szintet.

    Egyébként mint fényképezőgép bűvölőkkel sincs semmi bajom. Mert még neked is kimagasló minőségű képeid vannak. Ezért pedig tisztelet jár. Viszont a személyeskedést is magasan űzöd....

    És igen két hónap megjelenés után, de még lehet, hogy annyi sem volt, levágtam, hogy ennek a fórumnak nagy szüksége lenne a frissülésre és a színvonal növelésre....

Új hozzászólás Aktív témák