Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz aginor #101121 üzenetére

    Régen én is szerettem a lehető legdurvább mosást és mindent feláldoztam volna érte, az autofókuszt és az élességet is. Ma már nem így gondolom, most is szeretem a mosodát, de van egy határ amin túl már számomra túl sok, főleg akkor érzem ezt, ha ff-re valamilyen fényerős portré fix, kistele vagy teleobi van rácsavarva, túl lapos lesz a kép. M4/3 vagy apsc rendszeren általában nincs gond, ff-en gyakran túlzásba esnek a háttérmosással. Szal teljesen nézőpont kérdése, nem azt mondom, hogy nincs igazad, hanem azt, hogy a te nézőpontodból igazad van, de nem mindenki így gondolja.
    Mielőtt megkapnám, hogy akkor legyen véleményem, ha ki is próbáltam: igen, nagyon sokat használtam A7s-t fényerős fix sorral M4/3 mellett :) .

    Más: két hét múlva végig kell fotóznom egy ritmusfesztivált, kíváncsi vagyok az oly hogy teljesít ledes fényekben, magas iso-n :D . Szerintem nem lesz gond, ez a szenzor már nagyon adja.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák