Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Throme #100780 üzenetére

    Azért ez nem egy sima akció, hanem egy pénzvisszatérítés, amiben vannak partnerek, de mint ilyen, egyáltalán nem biztos, hogy az adott bolt tart készleten mindenből (ez még bizományos kihelyezés esetén sem biztos, hogy jó az importőrnek). Arról már nem is beszélve, hogy egy ideje az IT és az elektronikával foglalkozó, bolthellyel rendelkező vállalkozások leszoktak a készletezéstől, pláne mióta a webshopok kitaposták a "külső raktár" módszertanát.
    Én azt mondom, hogy rendeld meg ott, ahol tetszik, a rendelésnél írd bele a megjegyzés rovatba, hogy ezzel az akcióval szeretnéd megvásárolni. szerintem nem lesz semmi baj, meg fogják oldani, hogy ne legyen gondod.

    ecaddsell: a mobilok miatt nem aggódom egyelőre (már csak az ergonómia miatt sem), viszont eddig nekem is tetszik a lencse, jobb ár/érték arányú ezzel a pénzvisszával, mint a 9-18.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • asdf_

    veterán

    válasz Throme #100780 üzenetére

    A 8-25 friss cucc, induláskor sem volt belőle elég (plusz ha én Olympus izé, mármint OM digital lennék, akkor az árfolyamhatás miatt hozzánk csak a maradék maradékát küldeném, mert erős tippem, hogy a megjelenési ár nem 395-ös ojróval volt és hogy azt nem korrigálták megjelenés óta).
    Másrészt megrendeled, ha július 31-ig nem jön meg, akkor emiatt nem tudsz részt venni a visszatérítésben tehát augusztus elsején lemondod és problem solved.
    Ja, és kb. az egyetlen a visszatérítésben részt vevp obi, ami nincs készletről a mintaboltban, szóval nem értem a fennakadást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák