Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz dugynok #28919 üzenetére

    Na ezt mi megszivtuk.
    Egy eg.pt. szamlarol egy honapban csak 1x az a kb. 20e kuldheto. Az mehet a tulajra vagy mas szolg.jogosultra is, de mindkettore nem. De az nincs leirva, hogy szamlankent es nem szamlankent es szemelyenkent van a havi limit, van egy igy ertheto mondat, de en otodszorre is inkabb a masik ertelmezest olvastam ki belole. Mi ezzel szamoltunk es elotorlesztest kertunk a cafeteriasbol. Hat nem kellett volna...
    Tehat mi kettonknek 2 szamlarol osszesen 2x tud jonni. Tudtommal akkor is kaphatnank a kettot, ha a hitel az egyikunk neven lenne, de mivel nem ez a helyzet, ezt nem tudom gyakorlatbol megerositeni.
    Ja szerintem egy penztarad lehet neked, meg lehetsz kozeli hozzatartozonal szolgaltatasra jogosult (mert csak az szamit, amire jon az alltam).
    Es figyelj, hogy erre 6 honap csuszassal hasznalhatod fel a penzt (kivetel az adokedvezmeny, tehat ha beraksz 60e kedvezmenyre jogosito 300e-et vagy mennyi most me'g dec.20 elott, es feb.1-jen bekuldod az adobevallasod, akkor marciustol mar folyamatos lesz a vonogatas (azaz eloszor az aprilisit nem kell fizetned). Persze ha nem akarsz pluszban berakni akkor havi 20e-et beraksz de majd 6 honap mulva fizetnek legeloszor.

Új hozzászólás Aktív témák