Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz julius666 #113973 üzenetére

    A "hiánytalanul befutott" az mit jelent? Hogy útközben nem vont le levelezőbank semmit?
    Igen, ezt jelenti.
    Természetesen transzfer díjat fizettem, de pontosan azok az összegek érkeztek át, amik elindultak az Erstétől.
    Nekem az instrumentumok (amerikai részvények) pár nap alatt átértek. Az USD devizák 7-10 nap.
    Illetve, ahogy korábban írtam rengeteg osztalék még az Erstéhez futott be, azokat egyenként küldték tovább az érkezés napján az IB-hez, így tartott kicsit több, mint 1 hónapig a transzfer (ezekért már nem fizettem külön plusz transzfer díjat).
    Minden rendben megérkezett. Korrektek voltak, mert februárban már nem számoltak fel az eltelt napokért állomány és számlavezetés díjat és azonnal zárták a számlám, mikor kértem.
    Összességében én elégedett vagyok a transzferrel, mert a hossza ellenére minden rendben ment, egyetlen osztaléknál felejthettek el szólni előre az IB-nek, mert arról kaptam tőlük értesítést, hogy jött egy USD összeg és nem tudják mi ez, de mikor jeleztem, hogy ez még a transzfer része, jóvá írták a megfelelő TBSZ-re.

Új hozzászólás Aktív témák