Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz jenko #70 üzenetére

    Számtechboltban dolgozok most, nem keresik már a régi gépeket, tegnap hozott egy srác beszámításra egy p3-ast, engem kérdeztek ugye mennyiért vegyük be, mondtam egy árat és mondtam a srácnak ha nem felel meg adja el magánúton, válasz: ezek már a kutyának sem kellenek:D
    Szóval erről ennyit. Az am2 sempronok és microlapok ára béka segge alatt, amik bezony bármelyik p3-ast, és sok p4est lealáznak és ráadásul újak, bővíthetők, sata csati, jó int.hang, vga, esetleg már dvi is....stbstb..ddr2 ram ára is mélyzuhanásban..

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Calibos

    addikt

    válasz jenko #70 üzenetére

    Na ja, 50K számomra elég magas ár ezért…Amit tapasztaltam ismerős körökben ill. hallásból az hogy ilyen elavult konfigokat olyannak lehet eladni aki laikus számitástechnikában és nincs olyan korrekt ismerőse aki segítene vagy lelkiismeretesen felvilágosítaná.
    Egyszerű példa: Szomszédod, Marika néni aki 65 éves és PC csak Tv-ből látott, egy szép nép eldönti hogy karácsonyra a kisunokájának vesz egy Pc-t. Na de hát közelben nem sok ilyen boltról tud, különben is fáj a lába és a háta, és ott vannak a libák és kacsák –ideje sincs és túl sok pénze sincs. Valahogy megtudja hogy neked van egy PC-d és különben is, kedves, illemtudó- hangosan köszönő fiatalember vagy. Ezért megkér téged, segíts neki, mert hát ő semmit sem tud a PC-ről.

    2 lehetőség van ilyenkor: Átaszod , kihasználod a tudatlanságát-------- vagy egy alacsony, jó szomszédságra tekintettel alacsony áron eladod neki. Én az utóbbit választanám… de nem ez a lényeg hanem hogy nem lesz könnyű dolgod.

    Helyedben rokoni, szomszédságban, ismerős körökben próbálkoznék igaz hogy nem túl magas áron de legalább valamennyit kapj érte.



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák