Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    válasz .: JuSzT :. #48011 üzenetére

    Hogy lehet ilyen kártyát szerezni? Én a szüleimnek vennék egy Z-10 Fehér-et, ha lejönne az említett 15%...
    Egyébként édesanyám elég "fukar" ilyen dolgokra, viszont sok képet készítenek a kisfiamról, amik a jelenlegi gépükkel igen "csúnyák".
    Ezért érdeklődöm, melyik a legolcsóbb kompakt, amit még ajánlotok? Van az Z-10-nél olcsóbb?
    Olyan kellene, aminek jók az automata funkciói, manuálból nem kell semmi....

    @Gstyler
    Idáig nagyon elégedett vagyok az Olypus Stylus 1-gyel. Csak ajánlani tudom. Bár 200.000 HUF nagyon sok pénz... 146e-s akciós ár már nagyon jó. Ha valaki lát ilyet használtan, annyiért amennyit még költene gépre, akkor ne gondolkodjon, csapjon le rá...
    Próbálgattam rosszabb fényviszonyok mellet. Meglepődtem milyen jó a képstabilizátora. Több helyen olvastam, hogy ISO400 felett a kompaktok használhatatlanok. Én merem állítani biztos fogok ISO1600 is fotózni vele, inkább mint vakuzzak.... Tudom ISO1600-on már nem tökéletes a kép, de van olyan amikor jól jön, és még nézhető képet ad....
    Továbbra is jónak tartom a menürendszerét, a gombok, tárcsák elhelyezését és funkcióit. Lehetne 2-3 gombbal több, de ez is elég....
    Képek szépek JPG-ben is, lehet picit kellene növelnem a kontraszton, szinei igazán természetesek, én ezt szeretem. RAW-val még nem játszadoztam.
    Hétvégén lesz egy családi rendezvény, ott majd tovább próbálgatom mit tud :)
    Egy mondatban nem bántam meg a váltást és ezt a készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák