Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz PRO-peller #42890 üzenetére

    "a padtámlák színe enyhén "sárgásodik"."

    Nem keresek önigazolást és nem védem a mundér becsületét, de az a támla tényleg olyan volt. Tetszik a templomban készült fotóimban, hogy a félhomály és kevés fény ellenére tök jól visszaadta a hely hangulatát és színeit. Nehéz dolog ezt visszaidézni, de az első reakcióm az volt amikor megláttam a képet, hogy pont olyan, mint amilyen élőben volt. (Persze simán csalhat az emlékképem is.)

    "a karzaton függő képek hátterének a kékje avagy zöldje? is a szemem vonzza feleslegesen"

    Ezekre a kék-zöld-lila foltokra gondolsz? Mert ilyen van a Nikon S620-as kompaktom képein is, még 800-as ISO sem kell hozzá.

    Vicces, de a feleségemnek adtam ezt a kis Nikont ezt ő fényképezte ugyanazon templomról, és ezt a belső fotót is ő csinálta, vakuval(!). ISO 400-on is ott van az a foltosodás. (Igaz, más kategória az S620, mondjuk nem volt olcsó, 70 rugóba került évekkel ezelőtt, a pana meg most 135-be.)

    (El akartam adni egyébként a 350D-met, de úgy döntöttem nem fogom, sőt, még fejlesztem is az obi-parkomat. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák