Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz rumos14 #19771 üzenetére

    88ért? Hát azért ha a dslr topicban megkérdezném, hogy milyen tükrös gépet vegyek 90 körül, nem hinném, hogy sok pozitív választ kapnék :U Kétlem, hogy ilyen árban érdemes lenne azt venni :F Többet meg nem szeretnék fényképezőért kiadni, és ez is igen határeset. (az új 120k körüli árról nem is beszélve)

    Ugyanakkor persze azon is tűnődök, hogy egy számunkra megfelelő gép kijöhet akár olcsóbban is (barátnőmnek lesz első sorban, de nem ilyen napi kattintgatásra, lehet, később szívesen tanulna, meg amúgy is, talán inkább kirándulásokon használnánk, vagy rendezvényeken, városban, otthon, stb).
    Amit a többi típusról első sorban nagyon hiányolok, az a mechanikus (vagy manuális) zoom. Nem igazán szimpi, hogy most ott a motor zoomolgat, kézzel állítani szerintem sokkal jobb, meg én már megszoktam.

    De ha teszem azt ettől eltekintek, mennyiért lehetne kapni olyan bridge (vagy akár kompakt) gépet, amellyel szép képeket készíthetünk, és tanulni is lehetne rajta (tehát van manual mód, 10mp körüli, 10x zoom, képstabi, meg a többi általános dolog)? 60-70 alatt-körül gondolom nem nagyon. Vagy esetleg Pana fz38, de elektronikus zoom-mal és 80 felett...

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák