Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nandinho1334

    csendes tag

    Sziasztok!
    5 éve van meg ez a gépem, soha semmi bajom nem volt vele, de egy pár napja elkezdett ciporogni benne valami. Végül is kihallgattam hogy a táp lesz az, utána olvastam hogy mi a ciporgás, találtam is rá választ, nem foglalkoztam vele nagyon mert nem volt rá időm. Ma mikor be akartam kapcsolni, pár másodperc múlva leállt. Aztán megint, megint, mikor kihúztam belőle az egyik vinyót (rackkel együtt), akkor beindult. Gondoltam biztos a táp miatt.
    Ekkor rákerestem mit kéne csinálni, rátaláltam a fórumra, és csak hüledezek mi van: a gépemben 450W-os M-tech táp, amit az olvasottak alapján mind veszélyesnek és nem ajánlottnak tartotok :O. Biztos mákom van, hogy 5 évig nem volt semmi gáz, nem vágott tönkre semmit :)
    De a lényeg, azt is olvastam, hogy (gondolom az akkori összeszerelő ebbe a hibába eshetett)
    nem kell ekkora táp feltétlen, főleg az én gyökér régi configomhoz.
    Azt szeretném tudni hogy milyen táp vinne el (lehetőleg minél halkabb) egy ilyen configot?

    alaplap: nVIDIA nForce 6100-430, AMD Hammer
    proci: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+
    memória: 2 giga (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
    videókártya: NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)
    Lemezes meghajtó SAMSUNG HD161HJ (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)
    Lemezes meghajtó SAMSUNG SP1654N (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
    Optikai meghajtó HL-DT-ST DVD-ROM GDR-H30N (16x/52x DVD-ROM)
    Optikai meghajtó PIONEER DVD-RW DVR-212 (DVD+R9:10x, DVD-R9:10x, DVD+RW:18x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:40x/32x/40x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

    Fejleszteni az égvilágon semmit nem szeretnék a közel jövőben, amire használom tökéletesen megfelel a gép.

  • nandinho1334

    csendes tag

    Sziasztok!
    Köszönöm szépen a segítséget Asbee, os! és urdug! :R

Új hozzászólás Aktív témák