Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L1ZRRR

    senior tag

    válasz Mldcg2wd #38821 üzenetére

    " A Thunder gyári azonosítója RS-600-ACAB-D3. Ennek meg RS600-ACAB-M2. Elvileg ez az Elite szériához tartozik, azonban nem találtam róla semmi infót. Az adatlapja szerint max 408W-ot képes leadni a 12V-os ágon. Súlya kisebb mint egy 450-es Chieftec-nek. "

    You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

  • Potzee

    addikt

    válasz Mldcg2wd #38821 üzenetére

    Én hanyagolnám a CM tápokat...
    Nincs különösebben jó áruk, nem gyárt csak matricáz. Vannak közöttük nagyon jó és pocsék minőségű, teljesítményű példányok is, még egy típuson belül is. Egyetlen betű is sokat számíthat...nem mindegy hogy a típusjelzés végén D3 vagy E3 szerepel...Számtalan OEM gyártóval üzletel...mikor - kitől veszik az elektronikát (jobbak: Enhance , FSP...gyengébbek: ATNG, Shenzhen Powatech, AcBel, Solytech...) Mindig vizsgálni kell, hogy egy adott típusú tápjuk jó vagy nem jó, megbízható vagy sem...vicc az egész...
    Persze, nehéz folyamatosan minden típussal megbízható és jó minőségi szintet tartani - hiszen árverseny is van a piacon - de a CM-nél ennek a nyomát sem tudom felfedezni...Egy FSP-nél, Chieftec-nél, BeQuiet!-nél stb. is lehetnek gyengébb típusok (pl.iArena), de közel sem olyan számban mint pl. a CM-nél...és vannak még ilyen nagynak vélt márkák mások is...
    A CM-re ellenpélda az XFX. Csak Seasonic elektronikával és ADDA ventikkel szereli a tápegységeit.
    Hangsúlyozom, EZ csak az ÉN szubjektív VÉLEMÉNYEM!

    PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

Új hozzászólás Aktív témák