Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 14adam

    addikt

    válasz dunc #2407 üzenetére

    A hatásfok az nem a táp teljesítményét jelöli. Az első hsz-be szépen le van írva. De arra készülj fel,hogy nagyon kevés csatlakozó van az apn-en. Amúgy az Fsp az egyik legrégibb táp gyártó és több mint 200 terméke van. Nagyon jó minőségű tápokat gyárt

    (#2405) Blase19 erről igazán nem nagyon tudok nyilatkozni mert nem dolgozok olyan helyen. Előre nem lehet megjósolni,hogy meddig bírja egy táp. Függ a környezettől a terheléstől a hőmérséklettől akár selejtes alkatrész is kerülhetett bele de még nem derült ki (példa az fsp ghn,nagyon sok évig ajánlották és nem rég kiderült,hogy amikbe ugyan az a kondi volt tönkre ment egy idő után) Hát de általába ezekkel nem szokott gond lenni.

    #2406) Guri1885 vélemények a gps-ről. Én a ctg mellet tenném le a voksom mert egy 400-as példányt láttam élesbe menni egy core i5 és egy 4870 társaságába. Hangja nem nagyon volt és a kábelek is hajlották ( a molexé biztos,mert az kilógott és próbáltam eltüntetni :) ) de minőségbe és árba kb ugyan ott vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák