Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz peti_s #15653 üzenetére

    Még mindig a kisütés / mélykisütés témán lovagolsz. Hiába írod most jól, ha akkor nem írtad jól, az olvasó (én) csak a nem jól leírtat látta, az alapján hozta meg az általa reagált válasz szerkezeti felépítéséhez vezető gondolatokat.
    Eddig egy Motorola V3 akkuját emlegetted. Az messze áll a mostani okostelefonokétól.

    A töltési-kisütési ciklusok a specifikáció részét képezik, tehát üzemszerűen következik be a degradálódás. A Li-ion akkuk (hogy a legelső példádnál maradjak) mélykisütése a specifikációban meghatározott töltési-kisütési ciklusok számával előrehaladó degradációnál legalább egy, ha nem két nagyságrenddel erősebb, tehát drasztikus változás.

    Továbbá elkezdted a véleményem általánosítani: "Úgyhogy nem tudom miért jó szerinted ha lemerítünk egy Líthium-Ion akkut." Én erről nem beszéltem. Én nem egy általános Li-ion akku általában vett kisütéséről beszéltem. Én a rendszeresen hálózatról, csatlakoztatott akkuval használt hordozható gép esetén havonta egyszer célszerűen kisütött akkumulátorról beszéltem

    Olyat pedig ne jelents ki, hogy egyáltalán nincs. Legfeljebb minimálisra redukált hatással van jelen.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák