Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cs1csó #127355 üzenetére

    nincs gépház ( :
    tessék egy részlet az új bq! hűtővel, amihez olyan felfogatót adtak ami nincs is tartozék listában és csak 90 fokkal elforgatva lehet rászerelni a lapra - ezt is vihetem vissza :d -
    3 venti van:
    táp
    cpu
    vga
    táp ha megy passzívan, -1 venti
    cpu ha megy passzívan vagy hangtalanul, -1 venti - ezt teljesíti is a bq! hűtő -
    marad csak a vga, ami jelenleg is sokszor passzívan megy - de majd cserélem sokkal jobb hűtésűre -
    hűtőből driekt topflowt vettem, hogy hűtse a vrm-eket, ramokat, nvme ssd-t, be is vált az elgondolás
    nem azért fizetek nem kevés összeget egy tápért, h kerregjen, pláne amikor kuva' halknak van marketingelve, a bq venti nem kerreg érdekes módon
    bepróbálkozok az rmx táppal azt eldöntöttem, amennyiben itt is defekt lesz semmi gond, veszek egy apn-t, belerakok egy hangtalan ventit, számmra fölösleges kanócokat meg levágom, többit meg beharisnyázom esetleg, oszt' ennyi :)
    egyrészt én így szeretem látni a gépem, másrészt hűtés szempontjából sem rossz ez, mivel a meleg levegő mindig fölfelé száll, most fűti a szobát, nyáron meg majd a klíma hűti az összes alkatrészt - is -
    inkább veszek egy xiaomi porszűrőt egy értelmesebb pc kuckó árából, és porral sem lesz gond

    szerk:
    HunChris
    mindenképp megosztom, remélem csupa pozitív dolgot.. :)
    28,5e környékén jön ki ufóéknál az 550 és 650-es verzió is 10 év garral, az egész korrekt

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák