Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hachiko95

    aktív tag

    válasz Graphics #115585 üzenetére

    Lennél olyan kedves, hogy megkeresnéd, hol írtam a gyakorlati tapasztalat hiányáról? Ezt a szót csak te említetted meg. Én csupán a ventilátor vezérlésékről, ventilátor fajtákról, ezeknek a hangjáról írtam és különböző ventilátor tulajdonságokról, mint tapasztalat, az egész mondani valóm lényege ez volt.
    A tápokról az általános tudásodat nem vitattam.

    Már megint azt látom, hogy ki vannak ragadva részletek, én nem ezeket írtam le. Ott a seasonic yate loon eset, a be quiet fsp venti eset, most ez a venticsere dolog, stb. Egyetlen esetben sem támasztottad alá bármilyen forrással az állításodat, csak a hozzászólásaimba kötöttél, ehhez képest nézd meg én mennyi mindent linkeltem. Kíváncsi lennék egy laikus ember kinek hinne a kettőnk közül ezek alapján.

    Az egészet azért írtam le, hogy egy igazán halk táp iránt érdeklődő megtalálja a számára megfelelőt és ne csalódjon vásárlás után, ne kelljen szenvedni, garanciáztatni és hogy ne idegesítse a hang. Ilyen mélységig senki nem írta le ezt, én is a saját "bőrömön" tapasztaltam meg, hogy melyik az igazán megfelelő.

Új hozzászólás Aktív témák