Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz syberia #113342 üzenetére

    Érdekes... egyikőtök a spórolással hibáztat a másik hogy drágát vettem.

    De hogy a tápvásárlási sztorít lezárjuk (lehet negatív példa is az esetem) elmesélem hogy zárult a 2 napos huzavona. Megrendeltem az Aurom gold 850-est. Raktáron, másnap átvehető (38K akciósan alzában). Másnap telefonálok a cégnek hogy mennék érte, de még csak 1 visszaigazolást kaptam. Kiderült náluk a raktáron azt jelenti, hogy szlovákiában vagy valamelyik külhoni telephelyükön van raktáron és a karácsony miatt csúszik a belső szállítás. (ami 350 Ft)
    OK, mérgembe rendeltem a topik ajánlás szerinti tápot, de Platinium változatban, mert azt is akciózták (45K). Ügyfélszolgálat szerint másnap átvehető és tuti van Bp-i raktáron. Lecsekkoltam, weben és telefonon is.
    Hát nem volt másnap, sms-t írtak,hogy 24 órát késik a szállítás, ezért majd csak 27.-én vehetem át.... ma estére még mindig táp nélkül voltam.
    De.... jött még egy sms, hogy az Aurom mégis csak megérkezett és ha akarom átvehetem 20.00-ig.

    Hát ennyi.
    Van neki 8 db pcie csatija, ami 2-vel túlszárnyalja az elvárásaim. És bő 10A-al többet tud mint amit kiszámoltam optimális értéknek.

Új hozzászólás Aktív témák