Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz szazbolha #113340 üzenetére

    Én biztos nem toltam túl. :( Kértél 750-850W tápot, de még mindig nem tudjuk, milyen kártyákról van szó. Az Amper is egy tényező, de az Összefoglaló második kérdése, hogy milyen összetevőkhöz kell a kívánt táp? 6 db PCIE csatit kérsz, miközben azt ismételgeted, hogy az FSP Raider II 750 kell, miközben annak nincs annyi csatlakozója, csak négy. Nem is bányászatra találták ki, hanem elsősorban SLI/CF rendszerhez.
    Aztán mondtad, hogy FSP Aurum lett a befutó, ami meg nem olcsó. Amúgy igen jó táp.
    Ennél olcsóbban mondtunk neked megfelelő tápot, 6db PCIE csatlakozóval, és azt mondod, túltoltuk. Szerintem le kéne ülni, átgondolni, és jó lenne tudni, hogy milyen komponensek vannak a gépben, mert nagyon nem mindegy, hogy milyen alaplap-cpu-ram trió, hány házventi és milyen VGA-k mellé kell a táp. Erősáramú kar ide vagy oda. :U

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák