Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz didyman #10095 üzenetére

    Ameddig a Seasonic az Enermax-al egyetemben a csúcs kategóriában van, és a Seasonic-ra 2 évvel több garancia jár, ráadásul 1-2 feature miatt (bizonyos terhelésig nem forog a venti, egybehagyott 12V-os ág) sok mindenkinek jobban tetszhet, addig sztem. az Enermax nem éri meg az árát. De ha a többi Gold táp árához mérjük, akkor is megéri az árát. Egyedül az FSP Aurum van kedvezőbb áron, de az félig kínai kondikkal operál és fix kábelezésű. Tehát ha fullos tápot akar az ember, akkor azt meg kell fizetni. És ha van olcsóbban fullos táp, mint az Enermax, akkor miért ne érné meg jobban a Seasonic?

    Biztos bennem van a hiba, de nehezen nyelem le, hogy egy 500W-os PRO87+, ami nem is moduláris, 40k fölött kezdődik, és egy komolyabb CF, SLI rendszerhez nem elegendő a teljesítménye. Az árán már Seasonic X760-at kapni, ami moduláris, halkabb és elég egy HD6970CF-hez vagy GTX580SLI-hez.

    (#10101) Dyno: Ezekről a Seasonic-okról sehol sem olvastam, hogy ciceregtek volna. Az Aurum meg egy külön kategória, hiába Gold. Emiatt annyira olcsó.

    (#10104) atti1848: Szia!

    Nem, egyáltalán nem megbízható, hanem veszélyes táp. Legközelebb olvasd el az 1. hsz-t, vagy használd a keresőt. Az LC Power az egyik leghírhedtebb veszélyes táp.
    Olcsó jó minőségű tápok:
    -Chicony Hipro 430W
    -FSP 400-60APN
    -FSP HEXA 400W
    -Chieftec CTG-400-80PB

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák