Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Libasa

    újonc

    Sziasztok!

    Én nem kérdezni jöttem, hanem egy infót szeretnék mindazokkal megosztani, akiket érdekelhet egy szuper mobil hihetetlen áron!

    A HTC U11-ről van szó!

    Találtam ugyanis egy hibát a Telekom "mátrixában" egy MA-s fórumozó nem tudatos segítségével (köszönet érte így utólag is):

    A lényeg, hogy ez a készülék a Telekom hivatalos árlistájában kb. január óta nem szerepel, webshopban nem elérhető, a honlapon belül még csak keresni sem lehet rá. Ha azonban a böngészőből indulva keresünk a "HTC U11 telekom" kifejezésre, egy "deja vu" hatására eljuthatsz a készülék oldalára, ahol azt tapasztalod, hogy a telefon a készlet erejééig 2 év garanciával RENDELHETŐ!!!

    Rendelhető, de még milyen áron!!!

    1. Listaáron/DOMINO-ban 69.960 Ft (már így is fantasztikus ajánlat!!!)
    2. Otthoni előfizuval 59.400 Ft akár részletre is (óriási!!!)
    3. Mobil előfizu megújítással/Új mobil előfizuval akár részletre is - már a legkisebb díjcsomaggal is a kedvezmények miatt 37.840 Ft (Miii vaaan????)

    A május eleji új díjcsomagváltás után nem igazán volt hihető részemről ez a dolog, mivel a Mate 10 Pro-t, ill. a 128GB-os P20-at is 79 ezres listaárra állították, apró szépséghiba, hogy csak elméletben, ugyanis nem voltak rendelhetők már az első perctől sem: hibával elszállt a rendszer a rendelés végén (lehet, hogy bennfenteseknek vagy a leggyorsabbaknak sikerült berendelni néhány db-ot, de az is lehet, hogy még nekik sem). Utána hirtelen át is állították "jelenleg nem elérhető" státuszba a készülékeket.

    Azért egy próbát mindenképpen megért nekem a dolog, és legnagyobb meglepetésemre végig is értem a rendelési folyamaton. De még akkor sem hittem el az egészet, mikor már a jótállást meg a számlát is küldte a Telekom elektronikusan: 37.840 Ft részletre!

    Két napra rá meghozta a futár a HTC U11-et!!! :) (Android 8.0 jelenleg, állítólag lesz rá 9 is)

    Ha csak egy embernek tudok segíteni abban, hogy egy szuper kamerás képességekkel megáldott, két éve bemutatott flagship gazdája legyen, már megérte. :)

    Minden jót nektek!

    Üdvözlettel,
    Asabil

Új hozzászólás Aktív témák