Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SutEEE

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az eddig használt Sony Xperia P telefonom megadta magát másfél év után. Szoftveres problémái is voltak, konkrétan elég sűrűn előfordult, hogy amikor hívtak/én hívtam valakit, akkor kaptam egy szép hibaüzenetet, hogy "A telefon alkalmazás leállt".
    Ennek fényében tenném fel a kérdést, hogy milyen eszközt tudtok ajánlani, mert eddig csak Sony-m és 1 db Motorola-m volt (okos-telefonokból), de a Sonyban most csalódtam (bár minden bizonnyal csak gyári hibás volt, mert mindenhol annyit látok, hogy valakinek teljesen használhatatlan, valaki pedig az egekbe magasztalja az adott telefont, bármelyik is legyen az) és az Android XY frissítései is kezdenek az agyamra menni, mert a másfél éves telefonra fél éve nem volt szoftver frissítés (tehát nem is lesz), pedig szerintem annyira nem régi, hogy ne lehessen.

    Amit szeretnék:
    -családi okokból perpillanat független telefon kell
    -olyan rendszert szeretnék, amivel ténylegesen lehet telefonálni, ha már telefon és frissítik, ha van fejlesztés
    -lehetőleg 100 ezer felett nem szeretnék rá költeni és a használt sem előny

    Az elmúlt 2 órában nézegettem a telefonokat, de csak a már fent leírt megállapításra tudtam jutni. Van gyárilag jól összerakott és működő telefon és van ami nem.
    Aki azonban úgy érzi, hogy tudna nekem segíteni vagy ajánlani egy telefont az kérem, hogy segítsen itt, de szerintem a privát üzenetet hamarabb észre veszem.

    Köszönöm!

  • SutEEE

    csendes tag

    válasz w333 #50997 üzenetére

    Köszönöm! Megnéztem 1-1 tesztet, szép dolgokat írnak róla, a hardver egyértelműen tetszetős is. :)

Új hozzászólás Aktív témák