Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obalze

    tag

    Sziasztok!

    Telefonvásárláson gondolkodom. Nem hittem volna, hogy ennyire nehéz választani a kínálatból. :))

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    Max. 110e ft
    - Használt vagy új?
    Elsősorban új.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Függetlenül, gyártói garral, esetleg nagyon újszerű, pár hetes, sok garis használt.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Kb. 2 év. Minőség, tartósság, támogatás a fő szempont.
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Fotózás fontos, telefonálás (minőség fontos), levelezés, internet, közösségi alkalmazások, üzleti alkalmazások, gyors, biztonsági update-ekkel rendszeresen ellátott op. rendszer (és ne dadogjon), jó minőségű, jól olvasható, napfényben jól látható kijelző, navigálás, sok hotspot. Erőforrásigényes, modern játék nem lesz.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Bármelyik. Mókolni nem akarom.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    4-6" között jöhet bármi, mindkét szélső és számos közbenső méretű készüléket megelégedéssel használtam (iOS, Android).

    Fontos még a legalább 32Gb tárhely, illetve Androidnál a 4Gb RAM.
    "Gyártófüggésem" nincs. Egyszerűen csak két évig jó eséllyel problémamentes készüléket szeretnék.
    Powerbank-em van, így nem kell atomerőmű méretű akku. ;)
    Várom a véleményeket!
    Amiket néztem (de ez ne befolyásoljon senkit):
    Honor 9, Honor 10, iPhone SE, Samsung Galaxy A8 2018, Xiaomi Mi A2, Xiaomi Redmi Note 5.

  • obalze

    tag

    válasz juuzer #130330 üzenetére

    Köszönöm!
    Az S7-re nem is gondoltam, megnézem azt is. Pixel nem tetszik.😉

Új hozzászólás Aktív témák