Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • starbug82

    csendes tag

    Sziasztok!

    Wave II-ről szeretnék váltani, de csak és kizárólag azért, mert mostanra hiányát érzem az androidnak, nevezetesen szeretnék folyékonyan csevegő és közösségi programokat használni (g-talk, whatsapp, fb) a telefonon.

    Középkategóriában gondolkodom, független, megbízható társamat keresem, hosszú távra.
    Meglehetősen sokat olvasgattam, amik között jelenleg dilemmázok, tetszési sorrendben:
    Xperia M
    Xperia L
    Ace 3

    Melyiket ajánlanátok? Pici indokért hálás lennék.
    Hajlok valamelyik Sonyra, ha Ace 3 kerülne fókuszba, a két másik közül is mondjatok egyet, hogy legalább kettő közül választhassak :)

    Nekem a legfontosabb, hogy megbízható legyen. Játék abszolút nem érdekel, legfőképpen a stabil, fagyásmentes működést szeretném megkapni, alap alkalmazások futtatása mellett.
    Wifi fontos lesz, kamera kevésbé.
    Azt szeretném választani, amelyikkel legkisebb esélyem van a hibákra, bosszúságra.
    (Az LG F6 tetszene még, csak az ugye T.nor függő.)

    Előre is köszönök minden segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • starbug82

    csendes tag

    válasz Ed3r_X_ #41540 üzenetére

    Köszi! Az már kezd körvonalazódni, hogy az Ace 3 kicsit kimagaslik tudásban. Vajon gördülékenységben és megbízhatóságban is?

    oliwire (#41559)
    Akkor mégis lehet erős az Xperia L wifije? Ez jó hír. Már ha az M valóban gyengébb mindenben. Ez tapasztalat? Kijelző és sebesség terén? Vagy miben marad alul, ami a napi használatban számíthat? Kicsit nekem jobban tetszene az M, de ha relevánsan gyengébb,akkor az L is bejövős.

    Én csak a gyári telót szeretném használni, semmi hókuszpókusz, ezért félek az L hibalistájától. Bár a másik kettőről nincs efféle összefoglalás, aztán lehet, hogy még komolyabb bakikba futhatok :U
    Teljesen tutira nehéz menni, de azért szeretnék :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák