Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    válasz xmaas #76002 üzenetére

    Nem a soc-al van baj hanem a telefonnal, de abba ne menjünk bele. Engem csak a mindennapi sebesség érdekel és ne haljon meg a telefon hogyha 15feladatot adok neki egyszerre. Lumia 930 és a Z3c közül választani nem nehéz főleg ha tudja az ember hogy mit is akar, de ő csak feltette hogy esetleg mi közül választana. Marilllyo-t (mégha személyesen nem is de) ismerem annyira hogy most kicsit befürdött a huawei p6 vásárlásával, mint én is(szép volt mint jó). Szerintem most bizalmatlan egy kicsit mobilvétellel ezek után így csak "különösen ajánlott" telefont ajánlok neki. Ezzel biztos nem fürdik be és marad valamennyire a huawei-nél. A p6 tulajok most ne olvassák tovább. A p6-nak elég ritka sz@r szoftvert sikerült csinálni egy kőkori kernelre ergo az eredmény majdnem egy megbízhatatlan telefon lett ezért került a kalapba a lumia aminek annyira zárt a szoftvere hogy kizárt az instabil működés.(Bár mint tudjuk a lumiának is vannak hibái). Z3c-ről nem sok rossz visszajelzés érkezett(és nem is nagyon fogy), mert eléggé kevés hiba van benne(és az a kevés is bosszantó), DE van tőle jobb. Például a mi3 tőröl vágva nagyon hasonló, de hosszabb távon honor 6. Szoftver eleve koppra ugyanaz(amit már megszokott neki, de leírom ha nem értenéd. A honor 6 és a p6 ugyanazt a szoftver kapja(persze más optimalizációval)). Nem tudom jobban részletezni, de neki a honor 6 jobb választás.

Új hozzászólás Aktív témák