Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VMatteo

    őstag

    válasz s4tch #68326 üzenetére

    elől hátul üveg neked nem elég prémium?fapados felület? ez a sony stílusa, olyan mintha a htc-nek azt rónád fel hogy csicsás :U

    Tisztelet a Gépésznek!

  • Flind

    senior tag

    válasz s4tch #68326 üzenetére

    Az i6 tényleg prémiumnak érződik (a nagy káván kívül), de a Galaxy Alpha? Oké, van egy fém kerete, és ezért jobb az anyaghasználata, mint az üveg szendvics Z3 Compactnak? Nem tudom, nekem a Z3c sokkal inkább prémiumnak érdődik mint az Alpha. Oké, tényleg csak a Z3 fémkeretével lenne igazán ott, remélem a 4-es szériánál már a Compact is megkapja majd, de így sem rossz. Jó, nyilván az Alpha is felsőkategóriásnak hat, és az eddigi samukhoz képest ég és föld, de azt nem mondanám hogy prémium.
    Igazán a szolgáltatások az i6-nál említhetőek meg, az iOS teljesen más világ, az érhet is felárat, de nem ennyit. Fapados felület alatt nem tudom mit értesz, nekem sokkal jobban bejön és használhatóbbnak tűnik a Sony felülete, mint a Samsungé. Mondjuk én stock android hívő vagyok, így amit csak tudnék alapra cserélnék, ha már GPE nincs.
    100k körül? Mondj már egy olyan tulajdonságokkal rendelkező készüléket mint a Z3c, 100k-ért (ha a kompaktságtól eltekintünk)! Igen, ott a Honor 6, ami tényleg bestbuy, de mondjuk nem vízálló, nem prémium, Kirin 920-as (mondjuk cserébe 3GB a RAM), nem kiemelkedő akkuban, nem NFC-s, rosszabb kamerában, és még sorolhatnám. De ha valaki kompaktat akar, ez sem játszik.
    És lehet mondani az előző flagship generációból is telefonokat, amiknek már jól beesett az ára, mert hogy úgysem avultak még el, de almát az almával hasonlítsunk inkább.
    Nincs olcsóbb alternatívája a Z3c-nek, kompakt méretben meg pláne nem.

  • xmaas

    őstag

    válasz s4tch #68326 üzenetére

    Hat nemtudom te mit fogtal a kezedbe de azt mondani hogy a Z szeria nem eleg premium hat furcsa akkor gondolom a sok muanyag Samsung az tiszta premium szamodra Alpha-n kivul meg az uj femhazas szeriatol eltekintve minden csak nem premium a tobbi keszulek .
    Hasznaltam mar Iphonet is 5s-6 ost de semmivel se tuntek jobb minosegunek plane a Z2-Z3 csaladhoz kepest sot plane a I6 sokkal torekenyebnek tunik kezben allandoan feltem kezbe tartani , a feluletrol hat izelesek es pofonok van ezer fajta opcio felulet "csicsazas" hoz droidon ,sot ios is akkor fapados mert testreszabasi opcio alig van benne akkor mirol beszelunk.
    Attol hogy neked nem jonn be nem kene ennyire lehuzni egy teljesen korrekt keszuleket meg arakat kritizalni ,apple mennyivel jobb hogy 50 ezerrel tobbe kerul ?

Új hozzászólás Aktív témák