Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagaba1

    tag

    válasz istnag #1351 üzenetére

    Xperia T már kapható magentáéknál!

    http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

  • tybsen

    addikt

    válasz istnag #1351 üzenetére

    Mindenkinek koszi a reakciot! :R

    (#1351) istnag: azert nem nagyon akarok varni, mert egyreszt az uj keszulekek valoszinuleg az elejen dragak lesznek, masreszt a bejelentest kovetoen mire megjelennek es kicsit emberibb szintre megy az aruk, eltelik egy par het/honap. Jelenleg egy regi galaxy s-sel nyomom a nexus utan es eleg lassucska. De megfontolom a javaslatodat.

    (#1353) agabe: korbenezek es meglatom, erre valahogy nem is gondoltam, koszi. Alapvetoen nem akartam most telefonra penzt kiadni, ezert is jott szoba az LG mert szinte ingyen van a szolgaltatotol.Persze nyilvan kifizetem a tarifammal havonta az arat, de megsem egy osszegben. Meg a nexus-sal is ugy szamoltam, hogy kicsit ugyan rafizetek, de fuggetlen lesz - idokozben viszont kiderult, hogy fuggetlenul mar nincs MM-ban meg Saturnban Nexus, ugyhogy csak mashonnan tudnek rendelni, szolgaltatoi kedvezeny nelkul. Viszont igy ugye a "szinte ingyen LG" es a 80-100.000 HUF egyszeri kiadas kozott azert van kulonbseg. Az a baj tudod, hogy mar eleg sokat elcsesztem iden telefon-valtasokra es tenyleg tok feleslegesen tettem mindezt :-)

    (#1356) jooker82 es (#1357) agabe: tenyleg az van, hogy az utobbi evekben csak amoledem volt es hozzaszoktam. Viszont egy probat lehet, hogy megerne ez a kijelzo mert tenyleg szep egyebkent. Valoszinuleg ezert tunik fakonak, mert amoledhez hasonlitom. Maga a keszulekhaz viszont nem rossz, elolrol tetszik a hata meg nem erdekes, az sem rossz egyebkent.

    (#1359) Cyberpunk es (#1360) Psytech: mindketten - es a tobbiek is - az LG mellett voksoltok, tehat nagyon erre billen a merleg. A telefon tenyleg piszok gyors, az egyetlen dolog ami zavar, hogy az app drawer-be lepbe nem tolti be azonnal az appokat meg widgeteket, hanem kiirja egy pillanatra, hogy loading.. Mondjuk ez a legkevesebb, egy launcher megoldja. Az LG-tol is idegenkedem kicsit de valahogy ez oszlani latszik, ahogy megnyomogattam a telefont, meg tesztek, stb.

    Osszessegeben viszont nagyon nagy segitseg volt a velemenyetek, megegyszer nagyon szepen koszonom. Alszom ra egyet aztan szerintem eleg eselyes ez a szolgaltatoi LG beszerzese. Max ha nem jon be, tovabbadom.

    [ Szerkesztve ]

  • sarkanyolo2

    őstag

    válasz istnag #1351 üzenetére

    T-nél már kapható is a Sony Xperia T! :D

    ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

Új hozzászólás Aktív témák