Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz tylerhun #131581 üzenetére

    Szia!

    Röviden a válasz: eléggé :D

    Hosszabban: attól függ, hogy mire kell illetve hogy mik fontosak neked egy telefonban :)

    lolal: Szia! Ha tetszik a Mi 8, akkor go for it. Amennyiért adják, annyiért best buy. A laptop témához nem tudok hozzászólni, vagyis pontosabban leginkább csak annyit, hogy én egy Macbook Airt használok Androidos telefon mellett. A fájlok mozgatása kicsit macerásabb, mint Winen, de így is ízi. A Mi Notebookokról személyes tapasztalatom nincs, tesztek alapján jók. Szerintem bevállalhatod azt is. Bár ez is attól függ, hogy mire kell neked egy laptop, mert pl mind2 ultrabook, tehát nem heavy gamingre vagy videoszerkesztésre lettek kitalálva. :) Remélem tudtam segíteni azért valamennyit. :)

    Peddy789: Szia! Esetleg a Huaeeieket (Mate 10 Pro/P20 Pro) még megnézhetitek. Kamerában, vagyis inkább fotózásban (a videós képességeik egy Samsungétól elmaradnak) magyon jók. Amennyiben csak az S8/S9 páros közül kéne választani, úgy én inkább az S9-et venném az erősebb hardver miatt. Viszont az S8 se rossz ajánlat, szóval ha spórolni akartok egy kicsit a telefonon, akkor az S8 is jó választás :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák