Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz csokasl #124831 üzenetére

    Anyunak vettünk karácsonyra egy Oukitel C5 Pro-t és teljesen jó a készülék, persze a kompromisszumokat figyelembe véve (pl a gyenge kamera, de nem volt úgyse fontos). K6 mondjuk kicsit más kategória, én mondjuk sokallom az árát, de gondolom a brutális akksi miatt nézted ezt. Erről mondjuk én is csak azt tudom amit találtam infót. Oukitel egyébként nem gyárt rossz készülékeket, több helyről is olvastam itt ph-n is pozitív véleményeket. Kamerától ne várj sokat mondjuk, több viszont szerintem jó, akku sem lehet kamu, Oukitel nem az a fajta gyártó aki csak ráírja.

  • p.lac

    tag

    válasz csokasl #124831 üzenetére

    Két Oukitel telefonom volt/van, K6000 és K6000pro. A nagy akksi miatt vettem mindkettőt. A kamerája bűn gyenge mindkettőnek (de a K6 más szenzort használ, közepes kamerájúnak nevezik; a k60000-es sorozatnál nem csak a képminőség nagyon gyenge, hanem rendkívül bosszantó, hogy nagyon nehezen talál fókuszt, tehát ami tesztképeket látsz, azok 2-3-4 próbálkozás után sikerültek úgy...), az akksija tényleg jó, a hardvere nem éppen a legtakarékosabb (de a K6 már 16 nm-es gyártástechnológiával készül), a szoftvere gyakorlatilag stock android, B20 van (a K6-nál is), a pro-n van csak ujjlenyomat szenzor, de nagyon sok a téves felismerés, utálom is használni. A K6-ról nincs tapasztalatom, a tesztek a hibákat nagyrészt előre jelezték a fenti két telefonnál.

    Esetleg nézd meg a Xiaomi Mi Max 2-t. Nem ismeri a B20-as, 800Mhz-es LTE sávot, de ha ez nem gond neked, akkor: nagy akksi (5.300 mAh), takarékos Snapdragon 625 (K6 szint kb.), a MIUI 9 ízlés kérdése, de ha nem rootolod a telefonjaidat, akkor a MIUI alapból tud olyan funkciókat, amit a stock android nem, és ezen még nem a képernyőből veszik el a helyet a navigáló-gombok, az ujjlenyomat szenzora pedig gyakorlatilag tévedhetetlen, üzemidőben nagyon jó ez is és a nagy képernyőhöz nagyon könnyű hozzászokni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák