Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    válasz kali #770 üzenetére

    Erről a Safari-s problémáról nem tudtam, nem kell visszakeresni, miattam ne fáradj :N .
    Hát ez viszonyítás kérdése. Az i4S-hez viszonyítva mert én ahhoz viszonyítok, lévén az az előd szerintem tartalmaz elég újítást 4 colos kijelző, új füles, "zafír" kamera, nagyobb akku, 16:9-es képarány, ami szerintem nagyon kellett stb. ahhoz, hogy ne egy újabb feljavításnak tűnjön habár az újrafelhasznált design miatt kicsit ilyen érzést kelthet hanem ki lehessen jelenteni, hogy ez egy új iPhone, ami hardverét tekintve a közép-, felső közép mezőnyben van, árát tekintve a high-end kategóriában versenyzik, szoftver szempontjából pedig nem lehet eldönteni, mert aki XDA-n "szocializálódott" annak zárt és korlátolt, a neki szükséges beállításokat nem tartalmazó = szar rendszer lehet az iOS, míg egy elfoglalt üzletembernek, akinek ROM-olgatásra, root-jogokra és további ilyen nyalánkságokra se ideje se szüksége nincs, pont tökéletes lehet az iOS. Tehát ha ezeket a dolgokat összevetjük, pont azt kapjuk amit eddig középmezőnybeli hardver, high-end ár és nem feltétlenül mindenki igényeit kielégítő rendszer csak kicsit jobban, kicsit szebben, kicsit gyorsabban. Így szerintem az iPhone 5 jól sikerült. Vannak hibái, de minek nincsenek?

    Ja és mielőtt bárki leszólna: Nem vagyok apple fan :N

    Szerk.: Az OFF részeket tekintsd zárójeleknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák